آموزش ساخت صحنه Break Down

با آموزش ساخت صحنه های Break Down در افترافکتس درکنارتون هستیم..

شاید بیشتر کاربرد صحنه های بریک داوون رو بتونیم در پروژه های جلوه های ویژه (Vfx) و کامپوزیت ببینیم..

Break Down در واقع یک نوع پشت صحنه از قسمتی از کارنهایی هست و به چگونگی ساخت و ترکیب یک صحنه میپردازه که خود همین صحنه هم میتونه جنبه آموزشی داشته باشه!

و همچنین داشتن نمونه BreakDown در کارهاتون باعث نشون دادن تبحر، کیفیت و کلاس کاری شما میشه..

 

و حالا توی این آموزش که دارای ۳ قسمت و ویدئوی آموزشی هست سعی کردیم ۳ سبک مختلف BreckDown با امکانات و متریال متفاوت آموزش بدیم

شما رو دعوت میکنم به دیدن ویدئوی پیش نمایش این آموزش:

 

توضیحات محصول:

  • محصول بصورت دانلودی هست
  • شامل ۳ قسمت و ویدئوی آموزشی
  • بیش از ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه آموزش
  • بهمراه پروژه کار شده (۲ قسمت)

[vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][c_column title=”BreakDown in AE” price=”16000″ price_text=”تومان” currency=”ت” text=”16,000″][c_row]3 ویدئوی آموزشی[/c_row][c_row]بیش از ۱ساعت و ۴۰ دقیقه[/c_row][c_row]530 مگابایت[/c_row][c_row]+ Support[/c_row][c_row][button href=”http://droptuts.com/shop/create-breack-down-in-ae/” target=”1″]خرید محصول[/button][/c_row][/c_column][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


همونطور که گفتیم این آموزش شامل ۳ قسمت هست:

۱- توی قسمت اول آموزش ما با استفاده از پروژه کار نهایی بهمراه تمامی لایه ها  که در اختیار داریم اقدام به ساخت بریک داوون میکنیم که مدت این آموزش ۳۵ دقیقه هست..

۲- توی قسمت دوم ما با استفاده از فقط ویدئوی خروجی که در اختیار داریم اقدام به ایجاد صحنه بریک داوون میکنیم یعنی با کمترین نیاز به پروژه اصلی! مدت این قسمت هم ۲۱ دقیقه هست.

۳- و در قسمت سوم که بنظرم مهمترین و جذابترین قسمت این آموزش هست ما با خروجی قسمت های مختلف کارمون و با استفاده از خروجی عکس و ترمیم اونها در نهایت صحنه Breck Down و بصورت جدا کردن لایه ها از هم نشون میدیم..

 

 

 

۱ دیدگاه دربارهٔ «آموزش ساخت صحنه Break Down»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
پیمایش به بالا